Vedúci výrobného štábu (národnostné vysielanie)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.9.2022
1 000 EUR/mesiac(v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia výrobnej činnosti redakcie (od plánovania výroby po finálne spracovanie relácií),
• vedenie agendy výroby a vysielania v špecializovaných redakčných systémoch,
• administratívne práce (mesačné plány, dochádzka, honoráre ap.).

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

produkcia, médiá a pod.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS Office - pokročilý, Provys - výhodou,
• prax: 2 roky na podobnej pozícii,
• odolnosť voči stresu, flexibilita,
• výborné komunikačné schopnosti a organizačná zdatnosť,
• VŠ vzdelanie - odbor produkcia, médiá a pod. výhodou,
• ovládanie azbuky, prípadne aj rusínsky resp. ukrajinský jazyk – výhodou

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4325558  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac