Brand manažér

Miesto práce
RTVS, Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac1300€ v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste organizačný, asertívny typ človeka s výbornými komunikačnými schopnosťami? Do marketingového tímu RTVS hľadáme Brand manažéra/rku na vedenie projektov na podporu značky. Čo Vás u nás čaká?

NÁPLŇ PRÁCE:
• vedenie marketingových projektov pre podporu programu a značiek RTVS,
• vývoj a vedenie komunikačných koncepcií pre jednotlivé typy projektov,
• zostavovanie komunikačných plánov pre jednotlivé kampane a aktivity zverených značiek alebo projektov,
• monitorovanie a vyhodnocovanie výkonu marketingových kampaní a aktivít,
• aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami predovšetkým s kreatívnym oddelením a oddelením programu,
• spracovanie a kontrola ekonomickej agendy pridelených projektov (zmluvy, faktúry, objednávky...),
• koordinácia interných oddelení a externých dodávateľov,
• administratívne práce spojené s výkonom,
• ad hoc televízne projekty, cross promo projekty,

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia, ekonomické, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax na obdobnej pozícií aspoň 2 roky - (marketing, brand, média, reklamné agentúry),
• kreatívne a inovatívne myslenie,
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
• asertivita, orientácia na výsledok,
• samostatnosť a flexibilita,
• odolnosť voči stresu.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4272062  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac