Špecialista medzinárodnej spolupráce

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu šikovného človeka, ktorý plynule rozpráva dvoma jazykmi a nebojí sa práce s ľuďmi.

NÁPLŇ PRÁCE:
• vykonávate odborné práce – preklady, tlmočenie v jazyku nemeckom a anglickom, korešpondenciu so zahraničnými partnermi v zmysle potrieb RTVS,
• realizáciu programovej výmeny v rámci EBU,
• prípravu dokumentov v súvislosti s bilaterálnou a multilaterálnou spoluprácou,
• organizačné zabezpečenie festivalov, súťažných prehliadok, seminárov a projektov so zahraničnou účasťou

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatný
• Komunikatívny s príjemným vystupovaním
• Znalosť protokolu vítaná
• Znalosť inej kombinácie svetových jazykov vítaná

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4168778  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac