Web editor

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac(v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš výborný všeobecný prehľad a vieš, ako má vyzerať kvalitné verejnoprávne spravodajstvo? Máš prehľad o tom, čo sa deje nielen na Slovensku, ale aj vo svete? Nerobí ti problém gramatika? Online priestor je tvoj druhý domov? Do tímu web editorov nového spravodajského webu RTVS hľadáme nového kolegu, hľadáme možno práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:
• redaktorská a editorská činnosť,
• zodpovednosť za celkovú podobu, obsah, formu, aktuálnosť, faktickú presnosť, nestrannosť, vyváženosť, odbornú a profesionálnu celistvosť spravodajských informácií
použitých na zverejnenie,
• získavanie a navrhovanie zaujímavých tém z domáceho, zahraničného a športového diania,
• zodpovednosť za jazykovú čistotu, štylistickú primeranosť a spoločenskú vhodnosť príspevkov,
• práca s agentúrnymi zdrojmi a sociálnymi sieťami,
• výber fotografií a ich úprava,
• úprava a strih videí,
• zvyšovanie záujmu u divákov a poslucháčov prostredníctvom online kanálov.

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• výborný všeobecný a spoločenský prehľad,
• profesionálna znalosť slovenského jazyka a pravopisu (gramatika, štylistika),
• sociálne siete – pokročilý,
• stream a strih videí – základy,
• anglický jazyk – mierne pokročilý,
• systematická práca a presnosť,
• schopnosť samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky,
• kreatívne myslenie a zodpovednosť,
• odolnosť voči stresu, lojálnosť a zmysel pre tímovú spoluprácu.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3936005  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac