Systémový inžinier pre RTVS

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac• Mzda: 1800€ (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá individuálne + variabilná zložka platu – výkonnostné a projektové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu Mediálnych systémov a Informačných technológií (MSaIT) novú posilu na pozíciu Systémového inžiniera s príjemným vystupovaním a technickými znalosťami, ktorého napĺňa práca v kolektíve, rozvoj mediálnej a IT infraštruktúry ako aj riešenie projektov a rozvojových aktivít spoločnosti.
Náplň práce:
• úzka spolupráca s tímom aplikačných administrátorov a technickej podpory
• telefonická a e-mailová komunikácia s dodávateľmi v slovenskom ako aj v anglickom jazyku
• riešenie HW a SW problémov, testovanie a integrácia nových HW ako aj SW riešení, správa sieťovej infraštruktúry a diskových polí
• správa a aktívne rozširovanie / optimalizácia prevádzkovaných systémov
• samostatné riadenie integračných prác / projektov podľa stanovených cieľov spoločnosti / spolupráca s dodávateľmi pri výkone integračných prác, správa a príprava technickej dokumentácie
• práca so systémami spoločností Microsoft, Cisco, Oracle, Sepia Systems, Avid Technology, Adobe, Vizrt, Telestream, OCTOPUS Newsroom a iné

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vaším životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

• prax na obdobnej pozícii aspoň v jednej z oblasti správy informačných systémov / správy sietí / správy mediálnych informačných systémov minimálne 3 roky
• pokročilá znalosť administrácie operačných systémov / diskových polí (NAS / SAN)
• monitoring aktívnych prvkov siete
• schopnosť sústrediť sa na detaily, dodržiavanie pracovných postupov, logické myslenie
• schopnosť identifikovať a následne riešiť infraštruktúrne problémy, navrhovať zlepšenia
• vodičské oprávnenie skupiny B
• vítané sú skúsenosti v technológiách mediálneho IT
o znalosti špecifikácií video a audio súborov
o znalosti video signálov SDI; progresívne / prekladané snímky pre SD a HD / bitrate
o skúsenosti s technológiami spoločnosti AVID (Nexis, Interplay, Media Composer, Media Central)

•záujem o Mediálnu (televíznu) a IT techniku, siete, virtualizáciu
•slušné vystupovanie, tímový hráč
•aktívny prístup k práci •analytické a technické myslenie
•zvládanie stresových situácií (asertivita), časový tlak •záujem o osobný rast a o nové technológie

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3850569  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac