Prenosový technik - Jimmy Jib

Miesto práce
RTVS, Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás mediálne prostredie a najmodernejšia technika? Do nášho tímu na Odbore techniky STV hľadáme novú posilu, ktorej zodpovednosťou bude inštalácia a zabezpečenie prevádzky kamerových žeriavov.

NÁPLŇ PRÁCE:
• odborné práce spojené s prevádzkou kamerovej techniky,
• inštalácia a technická obsluha kamerových žeriavov,
• zabezpečenie servisu a údržby zverených technologických zariadení,
• zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku počas výroby,
• zodpovednosť za technický stav a prevádzku pridelených zariadení,
• realizácia technologických riešení televíznych výrob v spolupráci s výrobnými a umeleckými zložkami,
• odborné servisné práce a meranie technologických zariadení,
• zodpovednosť za bezpečnú prevádzku elektrických a elektronických zariadení, ktoré sú súčasťou kamerového žeriavu,
• pomocné práce pri inštalácii kamier a statívov a prenosných technológii na štadiónoch a v halách,
• vedenie technologického motorového vozidla,
• práca v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase.

• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika (slaboprúd, mechanické stroje)

Vodičský preukaz

B, C

• odborné vedomosti z oblasti video/audio techniky vítané,
• skúsenosť s praktickou V/A elektronikou,
• základné znalosti a zručnosť v oblasti mechaniky,
• SŠ vzdelanie s maturitou - elektrotechnika
• ochota pracovať na zmeny (nepravidelná pracovná doba, víkendy, sviatky),
• ochota cestovať v rámci Slovenska (časté služobné cesty),
• tímový hráč, aktívny prístup k práci,
• ochota, schopnosť učiť sa, flexibilita.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3786110  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac