Upútávkar / Teaser Editor

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1000€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si fanúšikom našich filmov, seriálov či relácií a vieš dobre strihať? Veríš, že televízia nie je mŕtva a nie všetko je o online? Pridaj sa do nášho tímu upútaviek a buduj promo našich programových služieb, hľadáme možno práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:
• tvorba námetov a scenárov upútaviek a réžia krátkych videí,
• réžia a strih strihovej a točenej TV upútavky pre programové služby RTVS,
• postprodukčná úprava a kompletizácia finálneho produktu,
• práca na iných projektoch súvisiacich s RTVS (kampane, servis, úprava sponzorovaných upútaviek) a ich prezentovanie,
• spolupráca s kreatívnym tímom ohľadom hudby, zvuku, titulkov, dizajnu upútavky.

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• prax v oblasti TV alebo reklamy 1 rok – výhodou,
• SŠ vzdelanie príslušného odboru s maturitou,
• AVID Composer – pokročilý,
• Adobe Premier – pokročilý,
• Adobe Photoshop – základy,
• Adobe After Effects – základy,
• kreatívne a inovatívne myslenie,
• veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti,
• lojálnosť a zmysel pre tímovú spoluprácu,
• schopnosť dodržiavať termíny.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3784858  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)