4 EUR/hod.

Právny asistent

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte analytické myslenie a schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach? Láka Vás možnosť spoznať jedinečné mediálne prostredie?
Do tímu právnikov hľadáme šikovného, komunikatívneho a samostatného študenta/študentku 4. ročníka právnickej fakulty, ktorý má záujem pracovať v oblasti mediálneho práva.
NÁPLŇ PRÁCE:
• príprava jednoduchých právnych podaní a dokumentov
• príprava právnych rešerší
• komunikácia so súdmi, štátnymi orgánmi, správnymi orgánmi a orgánmi samosprávy
• správa a vymáhanie pohľadávok
• práca s judikatúrou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4€/ hodina (v závislosti od skúseností kandidáta môže byť základná výška hodinovej sadzby dohodnutá vyššie)

• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

študent právnickej fakulty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Odborné znalosti:

• výborné znalosti z občianskeho a obchodného práva
• záujem o nadobudnutie znalostí a skúseností v oblasti mediálneho práva

Osobnostné predpoklady:

• schopnosť rozhodovať sa a pracovať samostatne
• rozvinuté komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• chuť učiť sa a profesionálne sa rozvíjať

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rozhlas a televízia Slovenska
Mlynská dolina
845 45 Bratislava

Kontakt

ID: 3781911   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€/ hodina (v závislosti od skúseností kandidáta môže byť základná výška hodinovej sadzby dohodnutá vyššie)