Postprodukčný strihač

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 150 EUR/mesiac(v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny a baví ťa strih videí? Patrí šport medzi tvoje hobby a chcel by si pracovať v dynamickom prostredí športových relácií prenosov? Hľadáme nového kolegu do tímu športového kanála, možno hľadáme práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:
• strihová príprava audiovizuálnych diel/príspevkov v požadovanej kvalite,
• tvorba audiovizuálnej kompozície diela s ohľadom na zámery režiséra/dramaturga/redaktora,
• návrh a príprava tvorivého a technologického projektu realizácie diela,
• strih spravodajských športových relácií,
• dodržiavanie technických parametrov obrazového a zvukového signálu,
• vedenie evidencie zostrihového materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• odborné vedomosti z oblasti strihu – obrazová/zvuková skladba,
• ŠS alebo VŠ vzdelanie v príbuznom odbore,
• AVID Composer,
• ADOBE Premiere Pro,
• ochota pracovať na pracovné zmeny,
• kreatívne a inovatívne myslenie,
• schopnosť pracovať pod tlakom.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3764550  Dátum zverejnenia: 21.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac