Grafik (Animátor)

Rozhlas a televízia Slovenska

Miesto práce
RTVS, Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa kreatívneho tímu, hľadáme grafického dizajnéra špecializujúceho sa prevažne na animovanú grafiku. Budeš pracovať v tíme na identitách, upútavkách a kampaniach pre všetky programové služby RTVS. Pokiaľ rád tvoríš, navrhuješ, máš výtvarné a grafické cítenie, potom sa tu budeš cítiť ako doma. Radi ťa u nás privítame, všetko ti ukážeme a možno naopak ukážeš ty nám čo dokážeš. Vyžadujeme od teba nadšenie do práce a perfektnú znalosť tvojho nástroja, Adobe Creative Cloud. Čím viac z tohto balíka ovládaš tým lepšie pre teba. Základom je však, AfterEffects, Premiere Pro, Photoshop, Ilustrator, InDesing. Znalosť 3D programu, typografie, alebo hociktorej inej dizajnovej alebo výtvarnej zručnosti je vítaná. Tvoje portfólio prác v pdf, doc alebo ppt a životopis nám o tebe prezradí určite viac, tak nám ho pošli. Budeme sa na teba tešiť!

NÁPLŇ PRÁCE:
• príprava grafických návrhov a animácií pre televízne vysielanie v prostredí Adobe CC a 3DS Max
• tvorba na identitách, upútavkách a kampaniach pre programové služby RTVS
• kreatívne a proaktívne plnenie zadaných úloh, načas a v požadovanej kvalite

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

• pevná pracovná doba
• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• masérske služby, cvičenia jógy
• zľavy u vybraných partnerov, Multisport karta
• istota a stabilita
• iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Adobe After Effects - pokročilý
• Adobe Premiere Pro - pokročilý
• Adobe Photoshop – pokročilý
• Adobe Illustrator – pokročilý
• 3DS Max - výhodou

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynská dolina
845 45 Bratislava
ID: 3671275   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)