Špecialista ľudských zdrojov (analytik HR)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacod 1200€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RTVS hľadá nového člena do tímu na sekciu ľudských zdrojov. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu - analytického člena tímu so skúsenosťami v oblasti HR reportingu s nasledovnou pracovnou náplňou.
NÁPLŇ PRÁCE:
• Príprava a priebežné sledovanie plánu zamestnancov a personálnych nákladov
• HR Reporting priamo riaditeľovi sekcie ľudských zdrojov
• Analyzovanie vybraných ukazovateľov na mesačnej a štvrťročnej báze
• Kontrola katalógu pracovných pozícií
• Administrácia organizačnej štruktúry
• Kontrola mzdového poriadku
• Validácia a porovnávanie pracovných pozícii, ich zaraďovanie do mzdovej štruktúry
• Poradenstvo riaditeľom sekcií v oblasti odmeňovania
• Realizácia a zúčtovanie odmien zamestnancov
• Príprava priebežných správ z oblasti vývoja počtu zamestnancov, priemernej mzdy

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• min. 2 rokov praxe s HR analýzami a ich prípravou
• znalosť Excelu - znalosť tvorby kontingenčných tabuliek
podmienkou, prognózovanie
• analytické myslenie, tvorivosť, práca s dátami
• znalosť zákonníka práce
• aktívna komunikácia, výborné prezentačné schopnosti
• orientácia na výsledok
• tímová spolupráca
• organizačné schopnosti

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3667183  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac