Správca majetku a budov

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď / dohodou
950 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu správy majetku a budov hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude zaisťovať facility management, rád sa pustí samostatne do drobných opráv a má zároveň kladný vzťah k moderným informačným technológiám a administratíve. Vašou úlohou bude:

• správa nehnuteľností (správa budov, priestorov a okolia, vykonávanie malých opráv, pravidelná kontrola a nahlasovanie poškodení, nehôd, opráv)
• zodpovednosť za bezchybný stav nehnuteľností (celoročná údržba a starostlivosť o budovy a okolie priestorov - kosenie, zametanie, odpratávanie snehu)
• zabezpečovanie pravidelnej čistoty a hygieny na spravovanom majetku, odvoz a likvidácia odpadov, vrátane predpísanej administratívy a zákona o odpadoch SR
• navrhovanie technických riešení a úspor
• starostlivosť o hnuteľný a nehnuteľný majetok a zverené hodnoty
• komunikácia, koordinácia a kontrola činností dodávateľov, spolupráca pri výbere dodávateľov
• zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP, PO
• zabezpečenie potrebnej dokumentácie a jej archivácia

• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• masérske služby, cvičenie jogy
• zľavy u vybraných partnerov
• istota a stabilita
• iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborné znalosti:
• minimálne 3 roky skúseností s technicko - administratívnou agendou na správe majetku a budov vrátane dennej starostlivosti o prevádzku, údržbu, opravy, služby a evidenciu majetku
• znalosť a čítanie stavebných výkresov
• znalosť pre technologické postupy opráv, údržby a služieb

Osobnostné predpoklady:
• samostatnosť, iniciatíva
• komunikačné zručnosti, asertivita, trpezlivosť
• tímový hráč
• vzťah k majetku

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3401207  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka