Špecialista vývoja programu (zástup za MD/RD)

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
asap
900 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste organizačný, plánovací typ s dobrou komunikáciou a písomným prejavom? Rozhlas a televízia Slovenska hľadá novú posilu do Sekciu Výskumu a Vývoja, hľadáme možno práve Vás!

Náplň práce:

Správa Centrálneho registra námetov (CRN):

- zodpovednosť za databázu námetov a programových projektov RTVS (CRN)
- evidencia námetov a projektov prichádzajúcic do RTVS – televízia aj rozhlas
- riadenie komunikácie, systému evidencie a klasifikácie programových projektov prichádzajúcich do CRN, vrátane spolupráce s audiovizuálnym fondom
- komunikácia s príslušnými oddeleniami RTVS a organizácia pravidelných aj ad-hoc stretnutí k ponúkaným programovým projektom (dramaturgická rada, malá programová rada)
- vypracovávanie zápisov z porád a pravidelné informovanie o aktuálnom stave projektov v CRN
- plánovanie a príprava prezentácií predkladateľov projektov na programových poradách
- organizácia a štatistické vyhodnocovanie súbehy na programové projekty
- správa elektronického systému CRN na externej aj internej úrovni, navrhovanie nových požiadaviek pre ďalší vývoj systému

Ekonomická a administratívna agenda:

- spravovanie zmluvných vzťahov externej spolupráce v procese vývoja projektov v STV a SRo, vo výskume STV a výskume SRo (vrátane ochrany osobných údajov)
- spracovávanie rozpočtu odboru – nastavenie, plnenie, kontrola
- zabezpečovanie administratívneho chodu odboru – preberanie a odosielanie korešpondencie, zásobovanie zo skladu, stretnutia odboru a skupín
- vedenie centrálnej evidencie korešpondencie odboru, zasielanie podkladov za dochádzku

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby za zvýhodnených podmienok
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám zašlite Váš životopis s motivačným listom.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dramaturgia, kulturológia, masmédia a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- precíznosť, samostatnosť, výborné organizačné schopnosti
- komunikačné schopnosti na vynikajúcej úrovni
- analytické myslenie, schopnosť spravovať a vnímať logické potreby rozvoja databázy
- príjemné vystupovanie a kvalitný písomný prejav
- znalosť Word, Excel, Outlook, Powerpoint
- skúsenosť so systémami ako Provys, Helios - výhodou

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3359864  Dátum zverejnenia: 1.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka