Media Planner

Rozhlas a televízia Slovenska

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás organizovanie, plánovanie a dodržiavanie deadlinov? Máte výbornú komunikáciu a administratíva Vám nerobí problém? Na Sekciu programových služieb STV hľadáme možno práve Vás!

Náplň práce:
• Vytváranie a kompletizovanie zadaní na výrobu týždenných promo plánov za obe programové služby
• Vytváranie a kompletizovanie template skrátených záverečných titulkov
• Kompletizovanie briefov od dramaturgov pre marketingové oddelenie
• Vytváranie zadaní na výrobu a nasadenie mediálnych spoluprác za obe programové služby
• Kontrolovanie rotácii proma na základe programových priorít a požiadaviek Media RTVS
• Kontrola správnosti dodaných upútavok (Copytexty, piktogramy, vysielací čas, názvy)
• Koordinovanie komunikácie medzi Marketingovým oddelením, Kreatívnym oddelením, Programovým oddelením, Akvizičným oddelením, Riaditeľstvom Jednotky a Dvojky a jednotlivými redakciami

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby za zvýhodnených podmienok
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám zašlite Váš životopis s motivačným listom.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmediálna a marketingová komunikácia, kulturológia a podobne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

• Znalosť mediálneho prostredia, prehľad programovej štruktúry - výhodou
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti
• Administratívna zdatnosť (Excel, Outlook, iné)
• Schopnosť dodržiavať termíny

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynská dolina
845 45 Bratislava
ID: 3357977   Dátum zverejnenia: 10.4.2018