Grafik/DTP

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš kreativitu v krvi a Photoshop, Illustrator a InDesign v malíčku? Máš skúsenosť s printovou grafikou? Do kolektívu RTVS hľadáme samostatného grafika na kreatívne oddelenie Sekcie marketingu a komunikácie, hľadáme práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:

• navrhovanie, plánovanie a určovanie grafického vzhľadu printových médií
• príprava a realizácia návrhov grafických riešení pre tlač
• tvorba grafických ideí a ich koncepčného rozvoja
• vytváranie kreatívnych návrhov podľa potreby
• príprava reklamných a propagačných akcií vyplývajúcich z požiadaviek RTVS
• vytváranie grafického archívu a knižnice grafických prvkov
• vytváranie printovej inzercie a zalamovanie
• zabezpečovanie spracovania grafických predlôh podľa potreby
• zodpovednosť za výtvarnú a technickú úroveň realizovaného projektu
• zálohovanie práce na dostupných archivačných médiách

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE:

Miesto výkonu práce: Bratislava, Mlynská dolina
Termín nástupu: ASAP/IHNEĎ
Druh pracovného pomeru: živnosť – NIE home office

Čo ponúkame?

• Zaujímavý typ práce v mediálnom prostredí
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby za zvýhodnených podmienok v budove
• Zľavy u vybraných partnerov

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu nám zašlite spolu s Vašim životopisom aj ukážky vašich prác, odkaz na Vaše portfólio.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

marketing, grafika, dizajn a podobne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
QuarkXPress - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Čo očakávame?

• skúsenosť s grafickou prácou min. 4 roky
• zaslanie vlastného portfólia (ukážok)
• výtvarné vnímanie, technické znalosti
• odolnosť voči stresu, flexibilita, dobrá komunikačné schopnosti
• schopnosť rýchlo sa učiť, prijímať nové impulzy
• organizačná zdatnosť - vedieť si správne rozdeliť prácu, priority

Počítačové znalosti:

• Adobe Photoshop - pokročilý
• Adobe Illustrator - pokročilý
• Adobe After Effects – pokročilý
• QuarkXPress - pokročilý

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3277539  Dátum zverejnenia: 3.1.2018