Redaktor/ka - Moderátor/ka - Rádio Regina Stred

Miesto práce
Profesora Sáru 1, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výborný prehľad v oblasti kultúry a tiež v slovenskej a svetovej literatúre? Máte mikrofonický hlas a skvelú znalosť slovenského jazyka? Rozhlas a televízia Slovenska obsadzuje pozíciu v tíme hudby a dramatických programoch na Rádiu Regina Stred. Hľadáme možno práve Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

• navrhovanie, príprava a vysielanie publicistických a dramatických programov
• redaktorská príprava kultúrnej publicistiky, esejí, fíčrov do vysielania
• moderovanie umelecky ladených relácií
• aktívne sledovanie kultúrneho diania na strednom Slovensku
• strih audio príspevkov

Čo ponúkame?

• Zaujímavý typ práce v mediálnom prostredí
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite spolu so životopisom v slovenskom jazyku i motivačný list a prípadné ukážky Vašej tvorby, príspevkov.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

• mikrofonický hlas
• široké vedomosti v oblasti slovenskej a svetovej literatúry
• prehľad v oblasti kultúry
• VŠ vzdelanie
• vynikajúca znalosť spisovného slovenského jazyka slovom a písmom
• skúsenosť s prácou v oblastí médií, s interpretáciou textu – výhodou
• samostatnosť, kreativita

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3244227  Dátum zverejnenia: 15.11.2017