Osvetľovač

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
930 EUR/mesiacod 930€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu, nového kolegu/kolegyňu na pozíciu osvetľovača.

Nový kolega v spolupráci s ostatnými členmi výrobného a technického štábu sa podieľa na výrobe záznamu a vysielaní programu, pričom:
• zabezpečuje prípravu, montáž, obsluhu osvetľovacej techniky na mieste výroby podľa plánu
• vykonáva nasvietenie priestoru podľa pokynov hlavného kameramana a hlavného osvetľovača
• zabezpečuje odbornú opravu a údržbu technického zariadenia
• zodpovedá za bezporuchovú prevádzku pridelenej techniky a dodržiavanie bezpečnostných predpisov
• zabezpečuje presun, alebo prepravu zverenej techniky na miesto a z miesta výroby

Ak ťa pracovná ponuka zaujala a chceš sa dozvedieť viac, pošli svoj životopis s fotografiou na [email protected] a dohodneme si osobné stretnutie.

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné znalosti:
• platné osvedčenie v zmysle vyhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z. o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min. § 21
• odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky – slaboprúd – silnoprúd
• vedomosti z oblasti osvetľovacej techniky, programovania inteligentných svietidiel – výhodou
• vodičský preukaz B, C - výhodou
• znalosť práce s PC - výhodou
• znalosť anglického jazyka - výhodou

Osobnostné predpoklady:
• ochota pracovať na zmeny (nepravidelná pracovná doba, aj počas víkendov a sviatkov)
• spôsobilosť na prácu vo výškach a s bremenami
• tímový hráč, aktívny prístup k práci
• ochota, schopnosť učiť sa, flexibilita

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3220198  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac