Nemecko-pracovník v drevárskom priemysle-priemyselné balenie

Royce Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého partnera hľadáme pracovníkov na pozíciu: pracovník v drevárskom priemysle.
Náplňou práce je tzv. priemyselné balenie, čiže zostavovanie obalov z OSB dosiek rôznych veľkostí, pre rôzne predmety, ako napríklad nábytok, motory do áut, karosérie áut a podobne.
Pracuje sa pondelok-piatok, 9hod denne.
Ubytovanie zabezpečuje a hradí firma.
Doprava je preplácaná a v prípade potreby vieme pomôcť pri objednaní.
Preferujeme pracovníkov, ktorí majú prax pri práci s drevom.
Podmienkou je nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa, v prípade partie aspoň jeden z partie.
Ponúkaný plat 10€/hodina/netto.
Práca na slovenskú pracovnú zmluvu.
Možnosť záloh.
Nástup možný ihneď.
Miesto výkonu práce: okolie Stuttgartu.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na 0948 952 320

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Klient sa zaoberá priemyselným balením na území Nemecka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Royce Agency s.r.o. je slovenská spoločnosť, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce, personálneho leasingu a kompletného zamestnaneckého servisu, ktorý odľahčuje materské firmy od ekonomickej, administratívnej a personálnej záťaže.
Naše pracovné ponuky, sa snažíme zameriavať prevažne na Nemecký trh.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3528652  Dátum zverejnenia: 31.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10