Obchodný riaditeľ pre obchodnú spoločnosť Royaldom s.r.o.

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
Častkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1800 brutto + bonusy + mesačné, kvartálne a ročné provízie za splnenie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme človeka s racionálnym uvažovaním, so zmyslom pre DETAIL a schopnosťou koordinácie postupov a ľudí, ktorý by sledoval a vyhodnocoval trendy či trhové dáta.
-tvorba obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
-tvorba obchodného plánu v ročnom horizonte a kvartálnych úpravách, ich prezentácia a obhajoba v súlade so stratégiou, budovanie distribučných kanálov pre produkty/služby spoločnosti
- riadenie všetkých pracovníkov obchodného oddelenia – manažéri, obchodníci, podpora predaja, prípadne technická podpora, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov, aktivít
-sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov
- riadenie, vedenie a motivovanie tímu podriadených manažérov, komunikácia smerom ku všetkým pracovníkom obchodného oddelenia
-stanovenie systému odmeňovania pre členov obchodného oddelenia, vrátane štruktúry platov, províznych schém, bonusov, motivačných súťaží, benefitov
-reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
-priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
-vedenie obchodných jednaní s kľúčovými klientmi a partnermi, účasť na jednaniach organizovaných podriadenými manažérmi
- vedenie pravidelných porád obchodného oddelenia
- reportovanie, prezentácia výsledkov a trendov riaditeľovi
- dohľad nad dodržiavaním interných smerníc a platnej legislatívy
- budovanie produktívnych pracovných vzťahov interne a externe

Po zapracovaní sa prechádza na systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou platu. Ohodnotenie je závislé len od Vášho záujmu a výsledkov práce.
Po splnení plánov získavanie mesačných, ale i kvartálnych a ročných odmien.

Ponúkame Vám priestor a možnosti na kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie. Ponúkame prácu so skúsenými odborníkmi.

Čaká Vás práca v stabilnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
Absolvovanie kompletného zaškolenie do produktového portfólia, prechádzanie adaptačným procesom a zoznámenie sa s pracovnými procesmi všetkých oddelení našej spoločnosti.

Samozrejmosťou je osobný automobil, firemný telefón, laptop a tablet.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.3.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technická zdatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- dôslednosť
- komunikačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- schopnosť projektového riadenia
- schopnosť plánovať
- flexibilita
- vysoká miera samostatnosti
- schopnosť znášať stres
- orientácia na výsledky
- strategické a koncepčné myslenie
- nutnosť častého rozhodovania
- ambicióznosť
- zmysel pre tímovú prácu
- dôveryhodnosť

Spoločnosť Royaldom pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Firma sa zaoberá predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s ním spojených. Zabezpečujeme nadštandardné služby zákazníkom a kompletný servis, nielen výber vhodného stavebného materiálu. Patríme medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Zameriavame sa na predaj širokej škály produktov potrebných pri výstavbe či rekonštrukciách. Poskytujeme kompletný sortiment stavebného materiálu a materiálov na dotváranie interiéru aj exteriéru.
Disponujeme vlastnou dopravou s najväčším logistickým zázemím na západnom Slovensku, kde každý deň operuje 30 vozidiel.

V roku 2017 bola založená divízia development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2018 bolo otvorené interiérové štúdio v Bratislave pod názvom Royaldom design, ktoré ako posledný kúsok skladačky zapadlo do uceleného komplexu služieb pod hlavičkou spoločnosti Royaldom.

Hlavnou prioritou našej spoločnosti zostáva maximálne uspokojenie potrieb zákazníka a preto spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme cena sú našimi základnými piliermi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

428
91627 Častkovce

Kontakt

ID: 3869523  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac