Skladník s VZV

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 825€ do 1.400,- (mesačné odmeny závislé od Teba)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha dieselového VZV
- práca s elektronickým scanerom
- vykládka a nakládka materiálu
- manipulácia s tovarom, príprava zásielok
- ostatné práce súvisiace s prevádzkou skladu

Práca na smeny PONDELOK - PIATOK
1.smena= od 6:00 do 15:00 hod.
2.smena= od 10:00 do 19:00 hod.
+ každá druhá SOBOTA v mesiaci od 7:00 do 15:00 hod.

- odmeny pri nadčasoch a za dochádzku
- stravné lístky

- práca v mladom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť nákupu stavebného materiálu za zvýhodnené ceny

Ak si šikovný a vnímame tvoj záujem o prácu a ochotu, radi ju odmeníme nielen finančne, ale aj možnosťou prechodu na vyššiu pozíciu.

Vopred ďakujeme za Tvoj záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme platný VZV preukaz na dieselový vozík.
Prax v stavebninách alebo v sklade je výhodou.

Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, chuť dokázať čo najviac, profesionálny prístup...

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3666305  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 825€ do 1.400,- (mesačné odmeny závislé od Teba)