Obchodný zástupca pre veľkoobchod obklady / dlažby - Západné Slovensko

ROYALDOM, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
v priemere 1.600,-€ BRUTTO. Ohodnotenie je závislé len od Tvojho záujmu a výsledkov práce. Viac info na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre región Západného Slovenska hľadáme do nášho obchodného tímu samostatného zástupcu so zameraním na sortiment obkladov a dlažieb.
Radi Ťa medzi seba privítame, ak máš skúsenosť z oblasti predaja kúpeľňového sortimentu alebo materiálov tomu blízkych.
Čaká ťa dynamické pracovné prostredie, vlastný automobil, mobilný telefón a taktiež plné zaučenie do pozície a množstvo produktových školení.

Tvojou úlohou bude vyhľadávať nové obchodné príležitosti a rozbehnúť nový segment z našej ponuky materiálov a služieb.
Prioritou bude nadviazať a vybudovať obchodnú spoluprácu s maloobchodnými odberateľmi keramických obkladov a dlažieb vo zverenom regióne.

Našou prioritou je, aby bol náš zákaznícky servis 100%-tný, a preto sú vzájomná tímová spolupráca kolegov a vlastný time-management pre nás veľmi dôležité.
Očakávame vysoké nasadenie a plnenie spoločne dohodnutých plánov, preto máš u nás šancu, ak chceš niečo dokázať a práca u nás bude tvojím koníčkom.

Z našej strany bude tvoja obchodná aktivita plne podporená viacerými prostriedkami a službami.
Ponúkame služby kompletizovania a následných závozov tovaru na stavbu či k odberateľovi. Realizujeme aj vizualizácie – grafické spracovanie návrhov kúpeľní zákazníkov. Počas roka 2018 sme otvorili nové moderné interiérové štúdio s viac ako 700m2 predajnej a výstavnej plochy.
Každoročne navštevujeme medzinárodné výstavy zamerané na obklady a dlažby. Máme prehľad o tom, čo je vo svete kúpeľní nové a náš sortiment vyberáme na základe najnovších trendov. Chceme uspokojiť čo najširšie spektrum zákazníkov, preto sú v našej ponuke ekonomické série, ktoré sú kompromisom ceny a kvality, ako aj série pre náročnejších zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitný dizajn.

Náplň v skratke:
-efektívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi
-aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvíjanie obchodného potenciálu
-návrhy, kalkulácia a príprava ponúk
-starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-prezentácia produktov a poradenstvo
-plánovanie a reportovanie obchodných aktivít
-zodpovednosť za plnenie plánov
-dosahovanie mesačných, kvartálnych a ročných cieľov
-budovanie vzťahov s klientmi s ohľadom na záujmy firmy a jej stratégiu

Po zapracovaní prejdeš na systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou platu. Ohodnotenie je závislé len od Tvojho záujmu a výsledkov práce.
Po splnení plánov získavaš mesačné, ale i kvartálne a ročné odmeny.

Ponúkame Ti priestor a možnosti na kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie. Pracovať budeš so skúsenými odborníkmi.

Čaká Ťa práca v stabilnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
Absolvuješ kompletné zaškolenie do produktového portfólia, prejdeš adaptačným procesom a zoznámiš sa s pracovnými procesmi všetkých oddelení našej spoločnosti.

K dispozícii dostaneš osobný automobil, samozrejmosťou je firemný telefón, laptop a tablet.

Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme mladých dynamických a komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.

-profesionálny a pozitívny prístup, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť
-vysoká flexibilita a nasadenie, orientácia na výsledok
-obchodné a predajné zručnosti
-analýza potrieb klientov a navrhovanie ich riešení
-obchodné (praktické ) skúsenosti výhodou
-organizovať a plánovať vlastný čas
-schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti
-odolný voči stresu
-podnikateľská vízia
-práca s PC
-poznatky v oblasti obkladov a dlažieb sú veľkou výhodou

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3581136  Dátum zverejnenia: 20.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v priemere 1.600,-€ BRUTTO. Ohodnotenie je závislé len od Tvojho záujmu a výsledkov práce. Viac info na pohovore.