Skladník s VZV

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 825€ do 1.400,- (mesačné odmeny závislé od Teba)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha dieselového VZV
- vykládka a nakládka materiálu
- manipulácia s tovarom, príprava zásielok
- ostatné práce súvisiace s prevádzkou skladu

Práca na smeny PONDELOK - PIATOK
1.smena= od 6:00 do 15:00 hod.
2.smena= od 10:00 do 19:00 hod.
+ každá druhá SOBOTA v mesiaci od 7:00 do 15:00 hod.

- odmeny pri nadčasoch a za dochádzku
- stravné lístky

- práca v mladom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť nákupu stavebného materiálu za zvýhodnené ceny

Ak si šikovný a vnímame tvoj záujem o prácu a ochotu, radi ju odmeníme nielen finančne, ale aj možnosťou prechodu na vyššiu pozíciu.

Vopred ďakujeme za Tvoj záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme platný VZV preukaz na dieselový vozík.
Prax v stavebninách alebo v sklade je výhodou.

Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, chuť dokázať čo najviac, profesionálny prístup...

Spoločnosť Royaldom pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Firma sa zaoberá predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s ním spojených. Zabezpečujeme nadštandardné služby zákazníkom a kompletný servis, nielen výber vhodného stavebného materiálu. Patríme medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Zameriavame sa na predaj širokej škály produktov potrebných pri výstavbe či rekonštrukciách. Poskytujeme kompletný sortiment stavebného materiálu a materiálov na dotváranie interiéru aj exteriéru.
Disponujeme vlastnou dopravou s najväčším logistickým zázemím na západnom Slovensku, kde každý deň operuje 30 vozidiel.

Hlavnou prioritou našej spoločnosti zostáva maximálne uspokojenie potrieb zákazníka a preto spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme cena sú našimi základnými piliermi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

428
91627 Častkovce
ID: 3462603   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 825€ do 1.400,- (mesačné odmeny závislé od Teba)