Reklamačný/á technik/čka

ROYALDOM, s.r.o.

428, 916 27 Častkovce, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne práce, evidencia, spracovanie údajov.
- Príjem a spracovanie reklamácií zákazníkom aj dodávateľom
- Telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkom
- Posudzovanie oprávnenosti reklamácií
- Komunikácia s dodávateľmi, servisnými strediskami a ostatnými oddeleniami ohľadom vybavenia reklamácií

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie.
- Práca so skúsenými odborníkmi.
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
- Kompletné zaškolenie do produktového portfólia.
- Firemný telefón
- Mzda Fix

Informácie o výberovom konaní

- Prosím o zaslanie Vašej platovej predstavy.

- Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Obchod, Všeobecné, Stavebné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme mladých dynamických a komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.
- Profesionálny a pozitívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť.
- Proklientský prístup a schopnosť navrhovania riešení k obojstrannej spokojnosti.
- Organizovať a plánovať vlastný čas.
- Schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti.
- Odolný voči stresu.
- Práca s PC.
- Poznatky v oblasti stavebného priemyslu sú veľkou výhodou.
- Stavebné vzdelanie výhodou.

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3265582  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou