Obchodný zástupca pre Piešťany a okolie (Vrbové, Jaslovské Bohunice, Veľké Kostoľany, Dechtice, Dolná Krúpa...)

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacv priemere 1.600,-€ BRUTTO. Ohodnotenie je závislé len od Tvojho záujmu a výsledkov práce. Viac info na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi i ostatným tímom.
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvíjanie obchodného potenciálu.
- Návrh, kalkulácia a príprava ponuky pre zákazníkov.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
- Prezentácia produktov a poradenstvo.
- Plánovanie a reportovanie obchodných aktivít.
- Zodpovednosť za plnenie plánov.
- Dosahovať mesačné a ročné ciele.
- Efektívne umiestňovať predajné zariadenia a materiál na podporu predaja.
- Budovanie vzťahov s klientmi s ohľadom na záujmy firmy a jej stratégiu.

- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie,
- Práca so skúsenými odborníkmi,
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív,
- Kompletné zaškolenie do produktového portfólia,
- Osobný automobil aj na súkromné účely,
- Firemný telefón, Laptop, Tablet,
- Plat. Fix.,
- Mesačné, ročné benefity, po splnení plánov,
- Systém odmeňovania – provízny.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme mladých dynamických, komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.
- Profesionálny a pozitívny prístup, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť.
- Vysoká flexibilita a nasadenie, orientácia na výsledok.
- Obchodné a predajné zručnosti.
- Analýzy potrieb klientov a navrhovanie ich riešení.
- Obchodné (praktické ) skúsenosti výhodou.
- Organizovať a plánovať vlastný čas.
- Schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti.
- Odolný voči stresu.
- Podnikateľská vízia.
- Práca s PC.
- Poznatky v oblasti stavebného priemyslu sú veľkou výhodou.
- Stavebne vzdelanie výhodou.

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2936072  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac