Asitentka generálneho manažéra

Royal Water s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 1804, Komárno
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
970 EUR/mesiacHoci sa jedná o prácu SZČO, štátne sviatky sú platené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívna práca s online office úložiskom (Dropbox), fakturácia so základmi ekonomiky, aktívna komunikácia s maďarskými partnermi a následé reportovanie v SK jazyku, základná obchodná korešpondencia a telefonická komunikácia, všeobecná administratíva a základy správy firemných sociálnych sietí, archivácia , kontroling dokumentov podľa zadania, vedenie kancelárie , ostatné podľa zadania GM

Skrátená pracovná doba 6 hodín, bonusy, odmeny, príjemný kolektív, nadštandartné pracovné prostredie, služobný iPhone a iné benefity

Informácie o výberovom konaní

Prosíme poslať životopis v SK.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Facebook - Pokročilý

- morálna a charakterová bezúhonnosť
- ústretovosť, vysoká úroveň komunikácie
- flexibilita, dôslednosť

Spoločnosť ROYAL WATER s.r.o sa zaoberá výrobou a distribúciou prémiovej alkalickej vody na národnej a nadnárodnej úrovni. www.royalwater.sk, IG: royalwater.sk FB: royalwater.sk
ID: 4071465  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac