Reagujte bez životopisu

Pracovník kľúčovej služby ROYAL SERVICE s.r.o.

ROYAL SERVICE SLOVAKIA SE s.r.o.

Miesto práce
Tesco, Sotinská 1586/35, 905 01 Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacmzda sa odvíja od dennej tržby, počas zaučenia je plat 1000€, o zaúčení je plat vyšší od obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba a predaj kľúčov a doplnkov, gravírovanie, oprava obuvi, brúsenie, výroba pečiatok,

slušné platové ohodnotenie po zaškolení, možnosť rozšírenia si svojich schopnosti a vedomosti

Ide o prevádzku v nákupnom centre HM TESCO SENICA, prevádzka sa zaoberá výrobou kľúčov, gravírovaním, opravou obuvi, brúsením nožov a nožníc, prevažne na počkanie. Pracovná doba je od 9-10:00 do 18:00, pracuje sa od pondelka do piatku, víkend zatvorené, nevyžadujeme prax, zamestnanca si zaškolíme. Hľadáme zodpovedného zamestnanca na dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

práca s ľuďmi a manuálna zručnosť

Klučová služba, oprava obuvi, gravírovanie, brúsenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal
Tel.: +421915711580
E-mail: poslať životopis
ID: 4581267  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac