Správca portfólia klientov

Royal Capital s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiacfinančné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa profesionálom v oblasti financií pod značkou Royal Capital.

Pozícia finančného sprostredkovateľa patrí dlhodobo k veľmi dobre plateným profesiám. Našim cieľom je pomôcť Vám dosiahnuť finančnú nezávislosť a poskytnúť Vám priestor na vlastnú realizáciu a aktívne riadenie svojho osobného aj kariérneho rozvoja.

Royal Capital Vám poskytne unikátne motivačné a stabilné zázemie. Záleží nám na spoločnom úspechu. Máme jasné a otvorené pravidlá a podmienky pre dosiahnutie kariérneho rastu. Otvorený a transparentný odmeňovací systém je pre nás samozrejmosťou.

Aby ste svoju kariéru naštartovali čo najlepšie, poskytneme vám potrebnú marketingovú aj informačnú podporu.

Ako jediný na Slovensku Vám od prvého dňa spolupráce pridelíme portfólio klientov !!! Takže zarábať viete začať ihneď.
Platné OFV a certifikácia NBS výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poistenie, poskytovanie úverov a kapitálový trh.
- predaj poistných, úverových a ďalších produktov našich obchodných partnerov
- akvizícia nových klientov spoločnosti
- starostlivosť o existujúcich klientov
- realizácia obchodných stretnutí v teréne a na pobočke spoločnosti

- práca v reprezentatívnych priestoroch investičnej skupiny
- niekoľko typov príjmu nakoľko sa stanete členom finančnej skupiny
- zaškolenie a kontinuálne vzdelávanie
- vopred zadefinovaný kariérny rast po dosiahnutí požadovaných výsledkov
- motivácia vo forme finančných bonusov a firemných akcií
- úzky stabilný kolektív, v ktorom neprebieha fluktuácia
- práca vhodná aj pre absolventov SŠ a VŠ
- telefón a notebook na súkromné účely po splnení podmienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cieľavedomosť
- húževnatosť a vytrvalosť
- profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť
- čistý výpis z registra trestov
- absolvovanie OFV a certifikácia NBS

Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych finančných špecialistov, predajcov a promotérov. Poskytujeme služby v oblasti finančného sprostredkovania, pomoc pri zvyšovaní finančnej gramotnosti, získavania nových zákazníkov a tvorby promo kampaní.
Našim partnerom sme počas niekoľkých rokov priniesli desiatky tisíc zrealizovaných obchodných prípadov.

Vo svete finančného sprostredkovania sme našli cestu akou spojiť príjemné s užitočným. Pre klienta nehľadáme len najľahšie riešenie z nášho pohľadu, ale načúvame jeho skutočným potrebám a dokážeme mu priniesť sadu riešení ktoré mu život zjednodušia, zabezpečia a hlavne zlepšia.

Naša firma má zabehnutý a stabilný systém priameho predaja, ktorý funguje už vyše 10 rokov a stále ho zdokonaľuje. S odborne vyškolenými pracovníkmi a správne zvolenou predajnou stratégiou vieme zabezpečiť tú najvyššiu kvalitu predaja daného produktu, či služby.

Royal Capital si zakladá na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Horná 16
97401 Banská Bystrica
ID: 4036141  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac