Skladník

Roxy Catering s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 36, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v potravinovom sklade, odvetvie Gastor služby - catering, preberanie tovarov pri dodávke, kontrola kvality a kvantity tovarov, riesenie rerklamacii, evidencia tovarov na kslade, vedenie skladoveho hospodárstva, pravidelne inventury raz mesacne . Hmotná zodpovednosť za tovar v sklade.

dobre pracovne ohodnotenie, moznost prace nad dohodnuty uvazok za nadstandardne platove ohodnotenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo, obchod, služby

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Od uchádzača očakávame zmysel pre poriadok, precíznosť, zodpovednosť, komunikatívnosť a zmysel pre prácu v kolektíve, primeranú fyzickú kondíciu, prax v sklade so zameraním na gastro/potraviny/hotelierstvo je nevyhnutná. Pozícia je vhodná aj pre dôchodcu, ide o prácu na 1/2 úväzok.

Cateringová spoločnosť, ktorá zabezpečuje event catering pri spolocenskych podujatiach, protokolárny catering, office a privat catering na kľúč podľa špecifických požiadaviek klienta. Roxy catering je jedným z lídrov na trhu už takmer 20 rokov, naše bohaté referencie a skúsenosti hovoria za nás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bajkalská 29/E
821 01 Bratislava
ID: 3820021  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac750