Performance Marketing Consultant

Row & Slide s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 300 EUR/mesiacbrutto alebo živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Sme experti na strategický marketing a rozširujeme náš tím. Ak máš aspoň 3-ročné skúsenosti s výkonnostným marketingom a tvorbou kampaní, radi ťa bližšie spoznáme na osobnom stretnutí. Miluješ prácu s dátami a dokážeš z nich dostať maximum? Staň sa jedným z nás a pomáhaj s nami klientom využívať marketing lepšie a efektívnejšie.

U nás nebudeš riešiť len kampane. Ukážeme ti, ako k marketingu pristupovať komplexne s orientáciou na dlhodobé výsledky. Ako náš performance marketing consultant budeš s klientmi v priamom kontakte, budeš sa podieľať na tvorbe marketingových stratégií, plánov a kampaní, zhodnocovať ich stav a výsledky, navrhovať, čo by bolo treba zlepšiť, a odporúčať možné riešenia.

Ak si sa v tomto popise našiel/našla, máš prehľad vo svete marketingu a chceš sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti, ozvi sa nám a my ti dáme priestor na sebarealizáciu. Pracovné podmienky, pozíciu aj odmenu v prípade potreby radi prispôsobíme tvojim skúsenostiam. :)

Tvojou náplňou práce bude:

  • ​plánovanie a manažment marketingových kampaní
  • tvorba, audit a optimalizácia marketingových plánov, stratégií, media mixov a budgetov
  • analýza a audit marketingových kanálov
  • návrh textov, frameworkov, diagramov a marketingových podkladov
  • tvorba briefov a manažment externých partnerov
  • reporting výsledkov klientom aj internému tímu
  • účasť na meetingoch a strategických workshopoch, spracovávanie výstupov
  • koordinácia výstupov od členov tímu a externých partnerov
  • spolupodieľanie sa na zlepšovaní interných frameworkov, projektovom manažmente a plánovaní

  • motivačný plat podľa tvojich skúseností
  • pravidelné prehodnocovanie odmeny
  • ročná prémia a podiel za odporúčanie alebo získanie klienta či nového kolegu
  • prístup k vzdelaniu, podujatiam a priestorom najrýchlejšie rastúcej skupiny marketingových agentúr na Slovensku - VISIBILITY 360 Group
  • možnosť rozvíjať svoje skills na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu
  • práca so širokým portfóliom klientov a externými agentúrami z rôznych oblastí
  • práca zameraná na ciele, nie na úlohy, s pravidelnou 360° spätnou väzbou
  • know how a rozvoj vo sfére strategického marketingu, riadenia biznisu a projektového plánovania
  • priateľské pracovné prostredie a progresívna tímová kultúra
  • pravidelné teambuildingy
  • moderná kancelária v originálnych priestoroch Fabriky 48
  • možnosť home office či remote office (občasná účasť v kancelárii je ale podmienkou)
  • množstvo kávy a vtipné hlášky kolegov k práci ako bonus :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

  • aspoň 3-ročné skúsenosti s výkonnostným marketingom (odborná prax, vlastné projekty, štúdium)
  • analytické a kreatívne myslenie, samostatnosť a orientácia na výsledky
  • plnenie deadlinov a dobre zvládnutý time management
  • komunikatívnosť a proklientsky prístup
  • slovenský jazyk na perfektnej úrovni
  • anglický jazyk na úrovni B2 alebo C1
  • znalosť biddingových stratégií a frameworkov (STDC či bidding on the buying funnel)
  • skúsenosti s kampaňami s rozpočtom vyšším ako 3 000 € / mesiac
  • znalosť MS Office, Google suite, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads, Google Data studio, Facebook Ads aspoň na úrovni 3 hviezdičky z 5 :)
  • skúsenosť s Microsoft Ads, LinkedIn Ads, Mergado, Google Ads Editor
  • skúsenosť s nástrojmi tímovej komunikácie, ako je Asana, Trello alebo GoodDay