Reagujte bez životopisu

Recepčná v zubnej ambulancii

rovnezuby s.r.o.

Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie, Bratislava-Karlova Ves-Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie zdravotnej dokumentácie, úkony spojené s chodom zubnej ambulancie, asistencia pri kresle, starostlivosť o inštrumentárium

školenia a ďalšie vzdelávanie v odbore, skrátená práca v piatok, možnosť profesionálneho a platového rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotná škola

ochota vzdelávať sa, lojalita, flexibilita, komunikatívnosť /deti aj dospelí/

zubná ambulancia so zameraním na čeľustnú ortopédiu a dentálnu hygienu
ID: 4548566  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac