Obchodný zástupca / zástupkyňa s maďarským jazykom

Rovitex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmesačná mzda+provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-denným kontaktom so zákazníkmi
-osobné návštevy ale aj telefonický a e-mailový kontakt
-udržiavaním obchodných kontaktov s existujúcimi zákazníkmi ale aj aktívnym vyhľadávaním nových zákazníkov
-príjem a vybavovanie objednávok
riešenie prípadných reklamácií u zákazníka

-Ponúkame Vám možnosť odborného rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme.
-Zaujímavé finančné ohodnotenie.
-Motivačný bónusový systém.
-Služobný automobil,mobil.

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s pevným finančným zázemím.Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov.Firma sa zaoberá výrobou a predajom bytového textilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické,Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme ľudí,ktorí majú aspoň 2 ročnú skúsenosť z oblasti obchodu na podobnej pozícii.Radosť z obchodovania,obchodné zručnosti,obchodného ducha a obchodnícke myslenie.Potrebujeme samostatnosť a zodpovednosť.Madarský jazyk je podmienkou,anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Maďarská firma Rovitex sa zaoberá obchodovaním s bytovým textilom od roku 1996. Svoju pôsobnosť rozšírila do niekoľkých krajín Európy (Nemecko, Chorvátsko, Česká republika atď.) a od roku 2008 je otvorená pobočka aj na Slovensku pod názvom Rovitex Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4037030  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac