Realitný maklér

Rovex Reality s.r.o.

, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností? Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko o predaji nehnuteľností. Učte sa od tých najlepších!

Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by sa chceli posúvať vpred v realitnej činnosti a stať sa manažérom realitnej kancelárie s vlastným tímom vo svojom meste alebo jednotlivcov, ktorí by sa chceli stať realitným maklérom a mať kariéru plnú príležitostí a úspechu.
Ponúkame vysoké provízie za sprostredkovanie predaja nehnuteľností.

Práca realitného experta zahrňuje:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na kúpu, predaj a prenájom,
- telefonický a osobný kontakt s klientmi,
- obhliadky nehnuteľností s potenciálnymi zákazníkmi a fotodokumentácia,
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností,
- flexibilný pracovný čas.

Zabezpečujeme právne služby, reklamné poplatky, inzerciu nehnuteľností, google reklamu, softvér a podobne. S nami získate know-how ako lepšie predávať a fungovať.

Navyše:
- bonus za firemnú reklamu na Vašom aute.

U nás nájdete:
- skvelú kariérnu príležitosť,
- prácu v silnej realitnej spoločnosti,
- vysoké provízie,
- profesionálny prístup,
- vlastné právne oddelenie,
- školenie v príjemnom pracovnom prostredí,
- ročné odmeny z dosiahnutých výsledkov,
- bezplatná inzercia na všetkých atraktívnych inzertných portáloch
- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriách,
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR.

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na adresu info@rovexreality.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- ambicióznosť
- dôveryhodnosť
- lojálnosť

Spoločnosť ROVEX reality je realitná kancelária s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v realitnom obchode, ktorá poskytuje svojím klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu pomocou vlastného právneho oddelenia. Venujeme sa aj výkupu nehnuteľností a našim maklérom ponúkame výhodnú spoluprácu aj v tejto oblasti. Orientujeme sa prevažne na oblasť Západného a Stredného Slovenska, ale chceme našu pôsobnosť neustále zväčšovať, a preto hľadáme spolupracovníkov, s ktorými budeme ďalej rásť.

Adresa spoločnosti

Rovex Reality s.r.o
Jesenského 230/7
95801 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adrien Komžík
Tel.: +421908159553
E-mail: poslať životopis
ID: 3360907   Dátum zverejnenia: 13.4.2018