Reagujte bez životopisu

Servisný pracovník zdvíhacích zariadení (výťahy)

Rova - servis, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacFixná mzda: od 1500 do 2000 EUR brutto za mesiac v závislosti od vzdelania, od praxe (odbornosť, paragrafy, odpracované roky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis výťahov, opravy, generálne opravy, odstraňovanie nedostatkov a porúch, vyslobodzovať zaseknuté osoby z výťahov.

-stravné lístky 7 eurové,
- služobné vozidlo a mobilný telefón

Životopis v slovenskom jazyku. Uchádzači s bydliskom v Bratislave majú prednosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť a zodpovednosť,
- Príjemné vystupovanie voči klientom,
- Svedomitosť,
- Manuálna zručnosť,
- Praktické a technické myslenie,
- Ochotu a záujem učiť sa nové veci,
- Odbornú spôsobilosť - § 22 vyhlášky 508/2009 Z. z.
- Prax technika výťahov a osvedčenie § 18 na servis a opravy výťahov.

Sme rodinná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na tradície, lojalitu a férový prístup k zákazníkom, čo sa odzrkadľuje na ich spokojnosti voči nám. Vyznačujeme sa dlhoročnými skúsenosťami a vysokou kvalitou poskytovaných služieb už od roku 1991, kedy bola spoločnosť založená. Firma ROVA - servis disponuje platnými oprávneniami a osvedčeniami na rekonštrukcie, modernizácie, výmeny, revízie a skúšky výťahov tak, ako aj naši pracovníci, ktorí absolvujú pravidelné školenia a majú dlhoročnú prax v danom obore.
ID: 3931402  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac