Reagujte bez životopisu

Montér/Zámočník/Pracovník vo výrobe

ROTOX s.r.o.

Miesto práce
ROTOX s.r.o., Veľké Blahovo
Termín nástupu
podla dohody
1 000 - 1 400 EUR/mesiacFinálne dojednaná výška platu závisí od skúseností uchádzača. Dodatočne ďalšie príplatky. Stravné v hodnote 4,20 € / deň Dochádzkový bonus, Vernostný bonus, Výkonnostný bonus, 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a príprava materiálu na zváranie
Zámočnícke práce
Konečná úprava, čistenie a kontrola zvarov
Ručné opracúvanie konštrukcií a výrobkov
( Vŕtanie, frézovanie, rezanie závitov, brúsenie )

Práca v stabilnej a rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
Práca na plný úväzok a 1-zmenu
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Vernostný bonus, 13. plat
Dochádzkový bonus
Výkonnostný bonus
Príspevky na stravovanie a nadčasy nad rámec zákona
Možnosť profesijného rastu
Dobré pracovné podmienky v mladom dynamickom kolektíve
Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
Firemné akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Nástrojár, Zámočním

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie pracovných postupov
Samostatnosť pri práci
Práca s ručným náradím
Spoľahlivosť
Zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá výrobou strojných zariadení , nástrojov a komponentov pre výrobcov PVC a ALU okien.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke www.rotox.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3889816  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac