Servisný technik - Elektrotechnik

ROTOX s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiac+ ďalšie prémie, + nadčasy, + diéty, + 13. plat, Konečná výška platu závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia servisných prác u zákazníkov v rámci SR, HU, AT, DE
- Diagnostika porúch strojov a zariadení - elektrických aj mechanických
- Kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
- Práce s automatizačnými riadiacimi systémami
- Údržba zariadení u zákazníkov
- Inštalácia nových zariadení a zaškolenie obsluhy u zákazníkov v rámci SR, HU, AT. DE
- Práce s technickou dokumentáciou
- Aktívna pomoc pre zákazníkov pri riešení porúch na strojných zariadeniach
- Riešenie problémov priamo na mieste

Miesto výkonu práce: Velké Blahovo
Miesto výkonu servisných úkonov: Slovensko, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko

Práca v stabilnej a rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Výkonnostný bonus
13. plat
Jubilejné bonusy
Príspevky na stravovanie a za nadčasy
Možnosť profesijného rastu
Vynikajúce pracovné podmienky v mladom dynamickom kolektíve
Moderné pracovné prostredie
Firemné akcie
Práca s modernými technológiami
Po nadobudnutí odborných skúseností možnosť využiťia osobného motorového vozidla aj na súkromné účely.
Mnoho ďalších výhod a benefitov

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štrukturovaný životopis na adresu:
e-mail: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaný budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými §22
- Odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky
- Vedomosti z oblasti automatizovaných systémov riadenia výhodou
- Ochota a chuť sa vzdelávať
- Vysoká miera zodpovednosti
- Samostatnosť
- Slušné vystupovanie

Spoločnosť sa zaoberá výrobou strojných zariadení , nástrojov a komponentov pre výrobcov PVC a ALU okien.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke www.rotox.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2739741  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac