Pracovník skladu a nákupu Banská Bystrica

ROTOBALANCE s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dodhodou
Od 700 EUR/mesiacplus kvartálne a koncoročné odmeny podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a spoľahlivého kolegu, so zmyslom pre precíznosť a organizáciu nášho skladu v Banskej Bystrici. Jeho úlohou je hlavne:
- Vystavovanie dokladov
- Evidencia reklamácií
- Spracovanie objednávok
- Spracovanie stanovených reportov pre vedenie oddelenia.
- Pravidelné inventúry
- Sledovanie zásob , optimalizácia skladov a vystavovanie objednávok
- Manuálna práca s tovarom.
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi aj v anglickom jazyku
- Logistika prepravy
- Logistika skladovania
- Občasný rozvoz tovaru k zákazníkom
- Služobné cesty do našich externých skladov

- zázemie v stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vysokokvalitný produkt jediného výrobcu vyvažovacích závaží kolies na Slovensku
- zastúpenie značiek podporené exkluzívnym zastúpením pre Slovensko
- kvalitné vstupné zaškolenie s priamou podporou vedenia
- motivačný príjem na základe dosiahnutých výsledkov
- v prípade veľmi dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilita
- školenia s cieľom ďalšieho rozvoja
- po zapracovaní možnosť kariérneho rastu a výhodnejšie platové podmienky

Ďakujeme za každý zaslaný životopis. Pre lepšie posúdenie Vašich schopností žiadame o zaslanie Motivačného listu, kde nám priblížite prečo je tento typ pozície pre Vás zaujímavý, aké máte s jeho náplňou skúsenosti a v čom by bol Váš prínos pre náš tím. Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá. Budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli vo svojej predchádzajúcej činnosti veľmi dobré výsledky a majú skúsenosti s obchodom, skladovaním a nákupom. Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia stabilný príjem, rozvoj a istotu zamestnania. Znalosť cudzích jazykov Vám zabezpečí kariérny rast. Odmenou Vám tiež môže byť práca v spoločnosti, ktorej cieľom je prispievať k bezpečnej a stabilnej jazde.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, autoservis - pneuservis, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Bydlisko Banská Bystrica alebo blízke okolie
- Rozhľad v oblasti autoservis - pneuservis výhodou
- Zodpovedný prístup k práci
- Zručnosť, precíznosť, flexibilita
- Zodpovednosť za vykonanú prácu
- Zodpovednosť za skladové zásoby
- Ovládanie práce s PC
- Schopnosť pracovať samostatne
- Komunikatívnosť , príjemné vystupovanie a zákaznícka
orientácia
- Skúsenosť s vedením skladového hospodárstva
- Predchádzajúca prax na podobnej pozícií výhodou
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je
podmienkou ( komunikácia s dodávateľmi, objednávky)
- Fyzická zdatnosť, ochota pracovať s bremenami
- Ochota absolvovať odborné školenia v rámci SR aj EU
- Vodičský preukaz B, dodávka do 3,5t., aktívny vodič
- Veľmi dobrý zdravotný stav

Spoločnosť ROTOBALANCE pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Sme jediným výrobcom vyvažovacích závaží kolies automobilov na Slovensku, v čom vidíme našu výnimočnosť a veľkú konkurenčnú výhodu. Momentálne u nás pracuje 15 zamestnancov.
Našim zákazníkom neponúkame len tovar, ale hlavne partnerstvo a riešenia ich potrieb.
Preto našou prioritou je vyrábať kvalitné vyvažovacie závažia kolies, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňajú prísne kritériá európskych automobilových noriem a prispievajú tak ku komfortnej a bezpečnej jazde. Dovážame materiály pre rôzne opravy poškodenia pneumatík a duší ako aj ostatný sortiment pre pneuservisy priamo od renomovaných svetových značiek a distribuujeme ich priamo k zákazníkom na Slovensku ale aj do okolitých štátov EU. Sme jediným výhradným dovozcom opravných materiálov značky TECH a PANG pre Slovensko.
Vážime si našich zamestnancov a dávame im príležitosť na dlhodobú prácu, vhodné pracovné podmienky, blízkosť k domovu, stabilnú a načas vyplatenú mzdu. Sme si vedomí toho, že aj vďaka nim je firma úspešná.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3931303  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac