Obchodný zástupca

ROTOBALANCE s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 624 EUR/mesiacK základnej mzde provízie z predaja. Naši dobrí obchodníci zarábajú 1400 € a viac + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o potreby súčasných zákazníkov vo zverenom regióne, analýza a spracovanie potrieb zákazníkov - súčasťou je priamy predaj z auta
- aktívne vyhľadávanie zákazníkov vo zverenom regióne
- plánovanie obchodných stretnutí a obchodných trás
- prezentácia ponúk a dojednanie obchodných podmienok
- plnenie obchodných plánov
- zasielanie reportov vedeniu
- analýza potrieb vlastných skladových zásob a tvorba objednávok do hlavného skladu
- pracovisko je Banská Bystrica a zverený región

- zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vysokokvalitný produkt jediného výrobcu vyvažovacích závaží kolies na Slovensku
- kvalitné vstupné zaškolenie s priamou podporou vedenia
- motivačný a neobmedzený príjem na základe dosiahnutých výsledkov
- v prípade veľmi dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilita
- možnosť kariérneho rastu
- sloboda organizovania pracovného času

Výkon práce obchodníka je vždy náročný. Aj v tomto prípade sa jedná o "beh na dlhšiu trať". Je potrebné byť trpezlivý a vytrvalý, nestačí sa iba spoliehať na dobré meno spoločnosti a kvalitu produktov. Skutočné a dlhodobo udržateľné výsledky sa dostavia až po niekoľkých mesiacoch. Hneď na začiatku sa však môžete oprieť o jedinečnosť a dobrú pozíciu firmy na trhu. Za pridanú hodnotu považujeme aj priamu podporu vedenia. Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli vo svojej predchádzajúcej činnosti veľmi dobré výsledky a majú skúsenosti s obchodom.
Máte vzťah k predaju, cestovanie vám nerobí problém, chcete si slobodne organizovať svoj pracovný čas a preferujete prácu v teréne? Nemáte obavy z komunikácie a máte bydlisko v Banskej Bystrici a blízkom okolí?
Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem, rozvoj a istotu zamestnania. Odmenou Vám tiež môže byť práca v spoločnosti, ktorej cieľom je prispievať k bezpečnej a stabilnej jazde. Nie je nám cudzia ani ochrana životného prostredia, takže aj tento aspekt pri našej činnosti zohľadňujeme.
Ďakujeme za každý životopis zaslaný spolu s motivačným listom. Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, autoservis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bydlisko Banská Bystrica a blízke okolie
- veľmi dobré a preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
- vytrvalosť a spoľahlivosť
- skúsenosť s predajom
- skúsenosť s prácou so skladovými zásobami (skladba zásob, obrátkovosť)
- znalosť softvéru Pohoda výhodou
- fyzická zdatnosť a ochota pracovať s bremenami
- skúsenosť s vedením dodávkového vozidla (do 3,5 t)
- ochota cestovať v rámci Slovenska a zahraničia, práca si vyžaduje prenocovanie mimo domova
- pozícia nie je vhodná pre absolventa

Spoločnosť ROTOBALANCE pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Sme jediným výrobcom vyvažovacích závaží kolies automobilov na Slovensku, v čom vidíme našu výnimočnosť a veľkú konkurenčnú výhodu. Momentálne u nás pracuje 15 zamestnancov.
Našim zákazníkom neponúkame len tovar, ale hlavne partnerstvo a riešenia ich potrieb.
Preto našou prioritou je vyrábať kvalitné vyvažovacie závažia kolies, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňajú prísne kritériá európskych automobilových noriem a prispievajú tak ku komfortnej a bezpečnej jazde. Dovážame materiály pre rôzne opravy poškodenia pneumatík a duší ako aj ostatný sortiment pre pneuservisy priamo od renomovaných svetových značiek a distribuujeme ich priamo k zákazníkom na Slovensku ale aj do okolitých štátov EU. Sme jediným výhradným dovozcom opravných materiálov značky TECH a PANG pre Slovensko.
Vážime si našich zamestnancov a dávame im príležitosť na dlhodobú prácu, vhodné pracovné podmienky, blízkosť k domovu, stabilnú a načas vyplatenú mzdu. Sme si vedomí toho, že aj vďaka nim je firma úspešná.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3824963  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac