Obchodný zástupca

ROTOBALANCE s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
624 € základ + provízie z predaja (spolu 1000 € až 1400 € podľa výsledkov) + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o potreby súčasných zákazníkov vo zverenom regióne, analýza a spracovanie potrieb zákazníkov, priamy predaj z auta
- aktívne vyhľadávanie zákazníkov vo zverenom regióne ( Slovensko aj zahraničie)
- plánovanie obchodných stretnutí
- prezentácia ponúk a dojednanie obchodných podmienok
- plnenie obchodných plánov
- zasielanie reportov vedeniu
- podpora nákupu
- analýza skladových zásob a tvorba objednávok u dodávateľov
- pracovisko: Banská Bystrica a zverený región

- zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vysokokvalitný produkt jediného výrobcu vyvažovacích závaží kolies na Slovensku
- kvalitné vstupné zaškolenie s priamou podporou najvyššieho vedenia
- motivačný a neobmedzený príjem na základe dosiahnutých výsledkov
- v prípade veľmi dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilita
- sloboda organizovania pracovného času

Výkon práce obchodníka je vždy náročný. Aj v tomto prípade sa jedná o "beh na dlhšiu trať". Je potrebné byť trpezlivý a vytrvalý, nestačí sa iba spoliehať na dobré meno spoločnosti a kvalitu produktov. Skutočné a dlhodobo udržateľné výsledky sa dostavia až po niekoľkých mesiacoch. Hneď na začiatku sa však môžete oprieť o jedinečnosť a dobrú pozíciu firmy na trhu. Za pridanú hodnotu považujeme aj priamu podporu vedenia. Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli vo svojej predchádzajúcej činnosti veľmi dobré výsledky a majú skúsenosti s obchodom.
Máte vzťah k predaju, cestovanie vám nerobí problém, chcete si slobodne organizovať svoj pracovný čas a preferujete prácu v teréne? Nemáte obavy z komunikácie a máte bydlisko v okolí Banskej Bystrice?
Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem, rozvoj a istotu zamestnania. Odmenou Vám tiež môže byť práca v spoločnosti, ktorej cieľom je prispievať k bezpečnej a stabilnej jazde. Nie je nám cudzia ani ochrana životného prostredia, takže aj tento aspekt pri našej činnosti zohľadňujeme.
Ďakujeme za každý životopis. Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bydlisko Banská Bystrica a blízke okolie
- veľmi dobré a preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
- vytrvalosť a spoľahlivosť
- skúsenosť s predajom
- skúsenosť s prácou so skladovými zásobami (skladba zásob, obrátkovosť)
- fyzická zdatnosť a ochota pracovať s bremenami
- skúsenosť s vedením dodávkového vozidla (do 3,5 t)
- maďarský alebo poľský jazyk výhodou
- ochota cestovať v rámci Slovenska a zahraničia, práca si vyžaduje prenocovanie mimo domova
- pozícia nie je vhodná pre absolventa

Spoločnosť ROTOBALANCE pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Sme jediným výrobcom vyvažovacích závaží kolies automobilov na Slovensku, v čom vidíme našu výnimočnosť a veľkú konkurenčnú výhodu. Momentálne u nás pracuje 15 zamestnancov.
Našim zákazníkom neponúkame len tovar, ale hlavne partnerstvo a riešenia ich potrieb.
Preto našou prioritou je vyrábať kvalitné vyvažovacie závažia kolies, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňajú prísne kritériá európskych automobilových noriem a prispievajú tak ku komfortnej a bezpečnej jazde. Dovážame materiály pre rôzne opravy poškodenia pneumatík a duší ako aj ostatný sortiment pre pneuservisy priamo od renomovaných svetových značiek a distribuujeme ich priamo k zákazníkom na Slovensku ale aj do okolitých štátov EU. Sme jediným výhradným dovozcom opravných materiálov značky TECH a PANG pre Slovensko.
Vážime si našich zamestnancov a dávame im príležitosť na dlhodobú prácu, vhodné pracovné podmienky, blízkosť k domovu, stabilnú a načas vyplatenú mzdu. Sme si vedomí toho, že aj vďaka nim je firma úspešná.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3815052  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 € základ + provízie z predaja (spolu 1000 € až 1400 € podľa výsledkov) + bonusy