Obchodný zástupca - predajca

ROTOBALANCE s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Levice, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + podiel z predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamy (ambulantný) predaj tovaru z prideleného vozidla, vytváranie ponúk, akvizícia nových zákazníkov.
Zodpovednosť za pridelený región.
Vystavovanie potrebných dokladov v PC a v registračnej pokladni
Komplexné zabezpečenie dodávky tovaru k zákazníkovi podľa objednávky (nakladanie, vykladanie tovaru)
Prezentácia produktov
Jazdenie každý deň

- zamestnanie v expandujúcej rodinnej firme s dlhoročnou tradíciou
- školenia v rámci ďalšieho rozvoja
- možnosť ovplyvniť svoj príjem na základe výsledkov z predaja
- kvartálne bonusy za výsledky
- mimo firemné aktivity

Hľadáme obchodníka pre región Južné a Juhozápadné Slovensko. Životopisy a motivačné listy posielať e-mailom. Ďakujeme za každý životopis. Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá. Pracovné pohovory sa budú konať v Banskej Štiavnici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné, autoservis

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Práca vhodná len pre ambicióznych obchodníkov, ktorý majú radi súťaživé prostredie, zodpovedný prístup k práci, nesledujú pracovný čas, sú orientovaný pre zákazníka, neboja sa nových výziev, radi komunikujú, majú príjemné vystupovanie, predajné schopnosti a technické myslenie. Predchádzajúca prax na podobnej pozícií je výhodou. Je potrebná fyzická zdatnosť a ochota pracovať s bremenami, bezúhonnosť a skúsenosť s vedením dodávkového vozidla (do 3,5 t)

Spoločnosť ROTOBALANCE pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Sme jediným výrobcom vyvažovacích závaží kolies automobilov na Slovensku, v čom vidíme našu výnimočnosť a veľkú konkurenčnú výhodu. Momentálne u nás pracuje 15 zamestnancov.
Našim zákazníkom neponúkame len tovar, ale hlavne partnerstvo a riešenia ich potrieb.
Preto našou prioritou je vyrábať kvalitné vyvažovacie závažia kolies, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňajú prísne kritériá európskych automobilových noriem a prispievajú tak ku komfortnej a bezpečnej jazde. Dovážame materiály pre rôzne opravy poškodenia pneumatík a duší ako aj ostatný sortiment pre pneuservisy priamo od renomovaných svetových značiek a distribuujeme ich priamo k zákazníkom na Slovensku ale aj do okolitých štátov EU. Sme jediným výhradným dovozcom opravných materiálov značky TECH a PANG pre Slovensko.
Vážime si našich zamestnancov a dávame im príležitosť na dlhodobú prácu, vhodné pracovné podmienky, blízkosť k domovu, stabilnú a načas vyplatenú mzdu. Sme si vedomí toho, že aj vďaka nim je firma úspešná.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2975896  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + podiel z predaja + bonusy