Obchodní manažer

ROTO střešní okna s. r. o. - organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 EUR/měsícmzda je uvedená od (minimálně)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše úkoly:
 - Váš hlavní úkol bude péče o naše stávající zákazníky, získávání nových zákazníků, technické poradenství stejně jako úspěšné zavádění nových výrobků na trh.
 - Budete mít kompletní zodpovědnost za budování obchodní sítě a za prodej Vám svěřené oblasti a správu celé regionu s cílem plynulého navyšování našeho podílu na trhu.
 - Dále budete zodpovědný za školení a prezentace našich výrobků zákazníkům ve Vámi svěřené oblasti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
 - Spolu s odborným technickým nebo obchodním vzděláním máte víceleté zkušenosti s prodejem, nejlépe ve stavebním oboru.
 - K Vašim silným stránkám patří vysoké pracovní nasazení, orientace na zákazníka, touha být úspěšný stejně jako kompetentní a sebejisté vystupování.
 - Není pro Vás problém jednoduše navázat obchodní vztah k zákazníkům, získat jejich důvěru a důsledně prosazovat hlavní strategické cíle.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Renomovaný západoevropský a mezinárodně uznávaný dodavatel stavebních výrobků pro oblast střech.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4026504  Dátum zverejnenia: 28.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc