Technický predajca - ZA, MT, LM, PP, PO

ROTHO BLAAS SRL

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
04/05/2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1.000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Talianska nadnárodná spoločnosť, so základňou v Južnom Tirolsku, popredný vývojár a poskytovateľ systémov spojovania a redukcie hluku a špičkových technologických riešení pre sektor drevárskeho priemyslu. Vyvíjame väčšinu našich vlastných produktov od prvej myšlienky až po ich uvedenie na trh. Naši technickí pracovníci ponúkajú všetku potrebnú podporu zákazníkom. Naším poslaním je vyvíjať a ponúkať riešenia na zlepšenie odvetvia stavebníctva dreva prostredníctvom výskumu a vývoja technických výrobkov s cieľom zlepšiť kvalitu života a udržateľnosť životného prostredia.

Technický predajca
Pre región: časť západného SK a celé Severné Slovensko (ZA,MT,LM,PP,PO)

Čo požadujeme:
• Udržiavanie obchodných stykov s existujúcimi zákazníkmi
• Vyhľadávanie nových zákazníkov
• Rozvoj predaja prostredníctvom existujúcich a nových zákazníkov tým, že im poskytnete technické rady o naších produktoch pre stavby z dreva (aj na mieste)
• Tvorba cenových ponúk a objednávok
• Starostlivosť o zákazníka od objednávky až po dorucěnie
• Návštevy a podpora zákaznikov
• Účasť na marketingových podujatiach a výstavách v sektore dreva

Váš profil:
• Skúsenosti v predaji a poznatky o B2B metód
• Byť orientovaný na zákazníka
• Technické znalosti ( skúsenosti z drevospracujúceho sektora sú vítané )
• Záujem o technické produkty
• Veľmi dobré znalosti (slovom a písmom ) Anglického, alebo Nemeckého alebo Talianského jazyka je PODMIENKOU!
• Chuť cestovať, motivovať a byť motivovaný
• Platný vodičský preukaz skupiny B

Budeme akceptovať životopisy a motivačné listy IBA v nasledujúcich jazykoch: angličtina alebo nemčina alebo taliančina.

Čo môžete od nás očakávať:
Rotho Blaas Vám ponúka vynikajúcu príležitosť na dosiahnutie vašich cieľov v kariére v rámci mladého talianskeho tímu, ktorý podporuje rast v stimulujúcom prostredí. Stanete sa časťou nadnárodnej spoločnosti s viac ako 27 ročným posobením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

We are an innovative, strongly expanding multinational company based in the Alpine region of Northern Italy, a leading developer and provider of fastening systems and high technology solutions to the timber building sector.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3620140  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1.000