Servisný technik

ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
15.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a servis pojazdných zdvíhacích pracovných plošín
Zabezpečovanie pravidelných servisných prehliadok pracovných plošín
Vyhotovovanie vyúčtovania a servisných správ
Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
Preprava pracovných plošín

Každodenné nové výzvy
Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti
Osobný a profesný rast
Odborné školenia

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis a žiadosť, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2
3

Vzdelanie zamerané na elektrotechniku a hydromechaniku
Odborná spôsobilosť podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 - elektrotechnik alebo vítaný § 22 - samostatný elektrotechnik
Prax ako servisný pracovník priemyselných strojov a dopravných zariadení
Znalosti z oblasti elektrických častí strojov a zariadení
Znalosť MS-Office
Ochota a flexibilita cestovať na vnútroštátne nasadenia
Zodpovedný prístup a samostatnosť
Komunikačné a organizačné schopnosti

Sme mladý dynamický tím, ktorý každodennú výzvu berie hrou. Naša pomoc klientom je samozrejmosťou. Pomáhame našim kolegom byť kompetentnejší v pracovnej i osobnej oblasti. U nás je každý deň iný, monotónnosť sa u nás nenosí, to je hnacia energia pre úsmev na tvári.

Zaoberáme sa predajom a servisom moderných pracovných plošín od roku 1976. Svojimi obratmi a počtami predaných kusov ovplyvňujeme rozhodujúcim spôsobom slovenský a i európsky trh v oblasti pracovných plošín. S úspechom sa tak podieľame na celkovej modernizácii a skvalitnení služieb v tomto odvetví. Snažíme sa s mladým kolektívom dosiahnuť méty a nie nadarmo je heslom našej spoločnosti: "Premýšľame vo výškach s nohami na zemi."
Chceš byť, patriť do nášho tímu? Tak sa prihlás!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Kontakt

ID: 835843   Dátum zverejnenia: 23.10.2017