Reagujte bez životopisu

"Hunter" pre predaj a prenájom pracovných plošín

ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.2.2024
1 200 EUR/mesiacvariabilná zložka + odmeny (mesačne) + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov po celom území SR
- rozvoj spolupráce so súčasnými zákazníkmi
- zaznamenávanie a odovzdávanie informácií o trhu kolegom
- plnenie osobného plánu návštev
- riadne plnenie úloh z pracovného zaradenia, z pokynov a príkazov nadriadeného

AK NIE SI SPOKOJNÝ, ZMEŇ PRÁCU! PRIDAJ SA K NÁM A ZÍSKAŠ:
- prácu v úspešnej a silnej spoločnosti
- tímovú a priateľskú spoluprácu
- služobné auto
- notebook, telefón
- čakajú ťa zaujímavé firemné benefity a tímové akcie
- dostaneš maximálnu podporu pri zaučení sa
- získaš trvalý pracovný pomer
- pružnú pracovnú dobu
- môžeš pracovať aj z domu
- budeme ťa pravidelne vzdelávať

V prípade tvojho záujmu nám určite zašli svoj profesijný životopis + fotografiu.
Našou predstavou ideálneho kolegu je mladý človek, ktorý sa pridá do nášho kolektívu je čestný a flexibilný.
Budeme pozývať len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
1. kolo pracovného pohovoru sa uskutoční v Nitre po dohode s uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ZAUJMEŠ NÁS AK :
- máš vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- si samostatný a máš technické myslenie
- máš zmysel pre obchod
- ak si aktívny vodič skupiny B
- ak stále pracuješ a chceš konečne zmenu

Sme mladý, dynamický tím, ktorý každodennú výzvu berie hrou. Naša pomoc klientom je samozrejmosťou. Pomáhame našim kolegom byť kompetentnejší v pracovnej i osobnej oblasti. U nás je každý deň iný, monotónnosť sa u nás nenosí, to je hnacia energia pre úsmev na tvári.

Zaoberáme sa predajom a servisom moderných pracovných plošín od roku 1976. Svojimi obratmi a počtami predaných kusov ovplyvňujeme rozhodujúcim spôsobom slovenský i európsky trh v oblasti pracovných plošín. S úspechom sa tak podieľame na celkovej modernizácii a skvalitnení služieb v tomto odvetví. Snažíme sa s mladým kolektívom dosiahnuť méty a preto je heslom našej spoločnosti: "Premýšľame vo výškach s nohami na zemi."
Chceš byť, patriť do nášho tímu? Tak sa prihlás!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3673646  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac