Obchodný zástupca pre stredné Slovensko

ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
750€ brutto základná zložka + variabilná zložka mesačná + prémie za predaj + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj pracovných plošín DENKA LIFT, GSR, HAULOTTE, BRONTO SKYLIFT, PB - LIFTECHNIK, HINOWA, ALMAC, TCA, EUROPELIFT, MOOG a iných
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov po celom území SR
- rozvoj spolupráce so súčasnými zákazníkmi
- zaznamenávanie a odovzdávanie informácií o trhu
- plnenie osobného plánu predaja

AK NIE SI SPOKOJNÝ, ZMEŇ PRÁCU! PRIDAJ SA K NÁM A ZÍSKAŠ:
- prácu v úspešnej a silnej spoločnosti
- tímovú a priateľskú spoluprácu
- služobné auto, notebook, telefón
- čakajú ťa zaujímavé firemné benefity a tímové akcie
- dostaneš maximálnu podporu pri zaučení sa
- získaš trvalý pracovný pomer
- pružnú pracovnú dobu
- môžeš pracovať aj z domu
- budeme ťa pravidelne vzdelávať

V prípade tvojho záujmu nám určite zašli svoj profesný životopis + fotografiu a žiadosť, kde bude uvedené, prečo máš o túto pozíciu záujem.
Našou predstavou ideálneho zamestnanca je človek, ktorý sa pridá do nášho mladého kolektívu je čestný a flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ZAUJMEŠ NÁS AK :
- máš vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- si samostatný a máš technické myslenie
- máš zmysel pre obchod
- ak si aktívny vodič skupiny B
- ak stále pracuješ a chceš konečne zmenu

Sme mladý, dynamický tím, ktorý každodennú výzvu berie hrou. Naša pomoc klientom je samozrejmosťou. Pomáhame našim kolegom byť kompetentnejší v pracovnej i osobnej oblasti. U nás je každý deň iný, monotónnosť sa u nás nenosí, to je hnacia energia pre úsmev na tvári.

Zaoberáme sa predajom a servisom moderných pracovných plošín od roku 1976. Svojimi obratmi a počtami predaných kusov ovplyvňujeme rozhodujúcim spôsobom slovenský i európsky trh v oblasti pracovných plošín. S úspechom sa tak podieľame na celkovej modernizácii a skvalitnení služieb v tomto odvetví. Snažíme sa s mladým kolektívom dosiahnuť méty a preto je heslom našej spoločnosti: "Premýšľame vo výškach s nohami na zemi."
Chceš byť, patriť do nášho tímu? Tak sa prihlás!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3673616  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ brutto základná zložka + variabilná zložka mesačná + prémie za predaj + 13. plat