Sales representative - Slovensko

ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
15.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj pracovných plošín DENKA LIFT, GSR, HAULOTTE, BRONTO SKYLIFT, PB - LIFTECHNIK, HINOWA, ALMAC, TCA, EUROPELIFT, MOOG a iných
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov po celom území SR
- rozvoj spolupráce so súčasnými zákazníkmi
- zaznamenávanie a odovzdávanie informácií o trhu
- plnenie osobného plánu predaja

- práca v úspešnej spoločnosti
- tímová a priateľská spolupráca
- služobné auto, notebook, telefón
- zaujímavé firemné benefity a tímové akcie
- maximálna podpora pri zaučení sa
- trvalý pracovný pomer
- pružná pracovná doba
- možnosť práce z domu
- vzdelávanie po odbornej stránke

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis s fotografiou a žiadosť, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem.
Našou predstavou ideálneho zamestnanca je človek, ktorý, sa pridá do nášho mladého kolektívu je flexibilný a čestný človek.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť a technické myslenie
- zmysel pre obchod, aktívny prístup
- aktívny vodič skupiny B

Sme mladý dynamický tím, ktorý každodennú výzvu berie hrou. Naša pomoc klientom je samozrejmosťou. Pomáhame našim kolegom byť kompetentnejší v pracovnej i osobnej oblasti. U nás je každý deň iný, monotónnosť sa u nás nenosí, to je hnacia energia pre úsmev na tvári.

Zaoberáme sa predajom a servisom moderných pracovných plošín od roku 1976. Svojimi obratmi a počtami predaných kusov ovplyvňujeme rozhodujúcim spôsobom slovenský a i európsky trh v oblasti pracovných plošín. S úspechom sa tak podieľame na celkovej modernizácii a skvalitnení služieb v tomto odvetví. Snažíme sa s mladým kolektívom dosiahnuť méty a nie nadarmo je heslom našej spoločnosti: "Premýšľame vo výškach s nohami na zemi."
Chceš byť, patriť do nášho tímu? Tak sa prihlás!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Novozámocká 102
949 05 Nitra
ID: 3255698   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou