Reagujte bez životopisu

Hľadáš prácu v gastronómií? Ponúkame ti príležitosť pracovať u nás na pozícií Kuchár

JKS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300€ - 1500 € (od pozície)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším revírom je reštaurácia, naše tempo je vysoké, ale v dobrom tíme to všetko spoločne zvládneme.

Hľadáme kolegov do reštaurácie MED MALINA a ROSTO STEAK HOUSE plných optimizmu na pozície KUCHÁR, ktorý bude nadšencom gastronómie a bude zdieľať túto vášeň s nami. Naším spoločným cieľom je spokojný hosť, a náš hosť je spokojný, keď mu jedlo pripravuje spokojný kuchár. Hľadáme profesionála, ale ak ním nie si, môžeš sa ním stať. Ak si myslíš, že práve ty si ten, koho hľadáme, tak nás neváhaj kontaktovať.

Tvojou náplňou bude:
* Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, dezerty, atď.).
* Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
* Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
* Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
* Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
* Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
* Kontrola kvality hotových jedál.
* Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
* Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Ponúkame Ti prácu v mladom kolektíve v známych reštauráciach MED MALINA reštaurácia a ROSTO STEAK HOUSE. U nás máš príležitosť pre osobný rozvoj a realizáciu, máš možnosť sa vzdelávať a zúčastňovať sa na bezplatných školeniach. Tvoju snahu finančne oceníme aj bonusmi a za odmenu takisto všetkým ponúkame účasť na každoročnom teambuildingu. Taktiež máš možnosť bývania vo firemnom byte a o tvoje zdravie sa postaráme Multisport kartou.

V prípade záujmu a splnení kritérií na voľnú pracovnú pozíciu nám pošli aktuálny štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected] alebo nás priamo kontaktuj.

Taktiež nezabudni súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti JKS Slovakia s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 438/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst.3, písm. a) cit. zákona je možné kedykoľvek písomne namietať spracúvanie osobných údajov bez súhlasu dotknutej osoby a žiadať ich likvidáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti na pozícií kuchár nutná

Hľadáme prevádzkara do našich reštaurácii MED MALINA a ROSTO STEAK HOUSE

Viac informácií :
www.medmalina.sk
www.rosto.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 785071  Dátum zverejnenia: 17.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300€ - 1500 € (od pozície)