Obchodný inžinier/ reprezentant

ROSS EUROPE EQUIPMENT , s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacOd 1500 EUR/mesiac + odmeny a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za predaj v Európe. Particip ion vo vývoji podnikateľských plánov a plnenia do plánov
- akvizície nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov , nájdenie a navrhnutie najvhodnejšieho riešenia
- príprava ponúk a obchodné rokovania v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- zodpovednosť za výber platieb a prevzatie vybavenia
- monitoring konkurencie a vývoj výrobkov informácie o trhu , a spätná väzba k príslušným útvarom
- práca s technickou dokumentáciou ( špecifikácie produktu , návod na obsluhu ...)
- iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

- Vzdelávacie programy (semináre, školenia v zahraničí, interné workshopy)
- Stabilná práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- platba do 1 0. Dňa mesiaca na účte
- odmeny podľa výkonu

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov e-mailom. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanické, chemické, medzinárodný obchod alebo súvisiace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik, Obchodný

Počet rokov praxe

2

- ochota cestovať
- obchodný drive, chuť pracovať
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita , nezávislosť
- schopný čítať CAD technických výkresov
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Prakticky v každom industrializovanom štáte je zariadenie ROSS tou najlepšou voľbou pre miešanie, miešanie, sušenie a disperziu.
Od svojho založenia v roku 1842 v USA sme si vybudovali povesť inovatívneho inžinierstva, vynikajúcej konštrukcie a rýchleho dodania. V priebehu rokov sme neustále investovali do našej technológie a výrobných kapacít. Today, Ross sa stal nielen svetovým lídrom v oblasti technológie miešania a miešania, ale tiež dodávateľom na kľúč pre priemysel výroby batérií vrátane systému dávkovania práškov a tekutín, miešačiek batériových materiálov, systému na prenos suspenzie, odžehlenia a filtračného zariadenia atď.
Ross má teraz päť závodov v USA , tri závody v Ázii (dva v Číne a jeden v Indii) a jeden závod v Európe (Slovensko). Všetky naše závody sú vybavené modernými, počítačovými inžinierskymi a výrobnými nástrojmi.
Naši vlastníci zamestnancov sú najlepšími v odbore. V priemysle vrátane lepidiel a tesniacich materiálov; letecký a letecký priemysel; batérie a elektronika; chemikálie; kozmetické výrobky a výrobky osobnej starostlivosti; potravinárske aplikácie; sklo, cementy, keramika a kovy; farby, farby a nátery; farmaceutické a lekárske potreby; plasty a kompozity a ďalšie - splnenie osobitných potrieb a výziev každého zákazníka kdekoľvek na svete.
ID: 3926944  Dátum zverejnenia: 20.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac