Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

1.100 EUR ! Predajca / predavač / obchod / DIY /stolár / sklad / do obchodnej prevádzky s nábytkovými a stavebnými polotovarmi

Rosnička SK, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 89, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
obratom podľa dohody
930 - 1 100 EUR/mesiacNástupná mzda od 900/930 EUR je definovaná ako počiatočná mzda - v prípade aktívneho prístupu k práci možnosť progresívneho ohodnotenia a rast mzdy !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavač - predajca - stolár - DIY - obchodník - skladník , aktívny pri ponuke a predaji, nakládke tovarov, balenie tovarov, kontrola stavu zásob, ukladanie tovaru do regálov, staranie sa o celkovú prevádzku, práca s registračnou pokladňou. Obsluha zákazníkov, pomoc a ochota pri orientácii na výber druhu tovarov. Pracovné miesto v kolektíve ľudí. Jednoduché úpravy materiálu, skracovanie, balenie, označovanie a nakládka tovaru.
Samostatnosť, rozhľadenosť v obore stolárskych, stavebných a nábytkových polotovarov, spracovanie objednávok, vybavovanie špedícií, vybavovanie klientov, rezervácie tovaru, upresňovanie termínov expedícií, komunikácia so zákazníkmi, práca s objednávkami.
Pracovná doba Po-Pia 7.30 - 17hod.
Viacej o sortimente a spoločnosti na: www.rosnicka.sk

Istota trvalého pracovného miesta za optimálne pracovné nasadenie, možnosť tvorivo rásť, príspevky na obed, perspektíva zamestnanosti.
Možnosť poskytnutia ubytovania vo vzdialenej ubytovni + príspevok na ubytovanie.

Kontakt: telefonicky, e-mailom, poštou, osobne na adrese spoločnosti.
Zaslať životopis CV, info predchádzajúceho zamestnania (nie je podmienkou). O termíne osobného pohovoru budú vybraní kandidáti informovaní telefonicky alebo mailom.
Prosíme o zaslanie fotografie k výberu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - obchod - DIY - nábytok - drevo materiály - kuchyne - stavebniny - interiéry - DIY

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Len vážny záujemca, so schopnosťou zaujať a so zmyslom pre povinnosť. Máme záujem o perspektívneho "človeka" na trvalý pracovný pomer.
Vážny záujemcovia budú uprednostnení.
Osoby s praxou na uvedenej pozícií budú uprednostnené vo výberovom konaní.
Prosíme o zaslanie fotografie uchádzača o prácu !

Obchodno - výrobná spoločnosť s aktivitami na slovenskom, českom, poľskom, nemeckom, čínskom trhu zaoberajúca sa predajom stavebných, stolárskych a nábytkových polotovarov.
ID: 4316219  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac