Ekonómka

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Sadová 14A, 052 01 Sp.Nová Ves, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
900 € plus osobné ohodnotenie plus prémie, trinásty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ovládanie podvojného účtovníctva, daňových a účtovných zákonov
-mesačné uzávierky, rozbory, DPH, majetok
-spracovanie účtovnej evidencie pre viac účtovných jednotiek
-spracovanie daňových priznaní
-orientácia vo všetkých oblastiach účtovníctva
vedenie podvojného účtovníctva a výroby vo výrobnom software HELIOS a ekonomickom software Pohoda

bonus za pracovné jubileum, strava v jedálni firmy, dochádzkový bonus, príspevok na kultúrne podujatia

budeme kontaktovať len uchádzačov , ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

pohotovosť, lojálnosť, ochota učiť sa nové veci, odolnosť voči stresu

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy? Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, s počtom kmeňových zamestnancov vyšším než 100 a exportom do celej Európskej únie a Švajčiarska patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy vyrábajúce midibusy v Európe.
Výrobný program spoločnosti je postavený na renomovaných značkách podvozkov dodávaných nadnárodnými koncernmi akými sú Iveco Bus a Daimler AG, ktoré sú základnými piliermi sľubujúcimi vysokú úžitkovú hodnotu a kvalitu produktov, ktorú umocňujú a dotvárajú naši zamestnanci čerpajúc z 25 ročných skúsenosti spoločnosti vo výrobe autobusov.
Naša spoločnosť dosahuje dlhodobo medziročný rast produkcie, ktorý v roku 2016 dosiahol 100% nárast voči roku 2012 a optimalizáciou výrobných procesov ako aj zlepšovaním výrobného prostredia sa snažíme uvedené úspechy zvyšovať, aby sme dokázali v čo najbližšej budúcnosti pokryť všetky požiadavky trhu, ktoré momentálne nestíhame napĺňať.
K tomu, aby sa nám to podarilo však potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí, odborníkov vo svojom odbore, pre ktorých je zamestnanie nielen prácou, ale hlavne koníčkom a pre ktorých určený cieľ nie je koncovým bodom, ale len stupienkom k ďalším výzvam.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Sp.Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.: 053/4182400
E-mail: poslať životopis
ID: 3095100   Dátum zverejnenia: 14.11.2017