Montážny pracovník

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 € základná mzda+ osobné ohodnotenie do výšky 10% zák. mzdy po skúšobnej dobe prémie do výšky 20% zo ZM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

náplňou práce montáž interiérových častí autobusov - sedadiel, strešných okien, plastových dielov, alebo exteriérových častí autobusov- montáž kufrov, nárazníkov.

odborný rast, vlastná kantína, odmena pri pracovnom jubileu, príplatky na kultúrne podujatia.

Žiadosť a životopis posielajte v slovenskom jazyku poštou alebo e-mailom. Odpovedať budeme uchádzačom , ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ukončene vzdelanie v príslušnom alebo príbuznom odbore,
- samostatnosť, zručnosť, flexibilita,
- technické myslenie s dôrazom na detaily,
vysoké pracovné nasadenie, manuálna zručnosť, schopnosť odolávať stresu

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy?
Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, s počtom kmeňových zamestnancov vyšším než 100 a exportom do celej Európskej únie a Švajčiarska patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy vyrábajúce midibusy v Európe.
Výrobný program spoločnosti je postavený na renomovaných značkách podvozkov dodávaných nadnárodnými koncernmi akými sú Iveco Bus a Daimler AG, ktoré sú základnými piliermi sľubujúcimi vysokú úžitkovú hodnotu a kvalitu produktov, ktorú umocňujú a dotvárajú naši zamestnanci čerpajúc z 25 ročných skúsenosti spoločnosti vo výrobe autobusov.
Naša spoločnosť dosahuje dlhodobo medziročný rast produkcie, ktorý v roku 2016 dosiahol 100% nárast voči roku 2012 a optimalizáciou výrobných procesov ako aj zlepšovaním výrobného prostredia sa snažíme uvedené úspechy zvyšovať, aby sme dokázali v čo najbližšej budúcnosti pokryť všetky požiadavky trhu, ktoré momentálne nestíhame napĺňať.
K tomu, aby sa nám to podarilo však potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí, odborníkov vo svojom odbore, pre ktorých je zamestnanie nielen prácou, ale hlavne koníčkom a pre ktorých určený cieľ nie je koncovým bodom, ale len stupienkom k ďalším výzvam.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Sp.Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.: 0902724288, 0905033088
E-mail: poslať životopis
ID: 2513403   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € základná mzda+ osobné ohodnotenie do výšky 10% zák. mzdy po skúšobnej dobe prémie do výšky 20% zo ZM